Tālrunis: +371 26305697
E-pasts: info@kpg.lv

Mazās bioloģiskās attīrīšanas iekārtas

Vācijas ražotāja "KLARO" GmbH notekūdeņu bioloģisko attīrīšanas iekārta "KLARO–EASY", kurā izmantota vienkārša, bet efektīva SBR (Sequence Batch Reactor) sistēma. Apvienojumā ar Latvijā ražotu plastikāta vai dzelzsbetona tvertni ir optimāls risinājums Jūsu notekūdeņu attīrīšanai: privātmājām, viesu mājām, piena fermām, gaļas pārstrādē, zivju fermām, vistu fermām.

Sistēmas tehnoloģija, ko kontrolē vadības bloks, sastāv no viena gaisa kompresora, gaisa pievadcaurulēm un eirliftu bloka. Vadības bloks, kurš nodrošina iekārtas efektīvu darbību ar minimālu elektrības patēriņu, var tikt uzstādīts gan tehniskajā telpā, gan arī āra apstākļos ar nosacījumu, ka tas neatrodas tālāk par 20m no iekārtas.

Ekonomiska un pārdomāta: Neliels un kluss gaisa kompresors atrodas kompaktā korpusā, kas līdz minimumam samazina sistēmas energopatēriņu. Kompresors un eirliftu bloks, darbojoties tandēmā, nodrošina to, ka sistēmas tvertnē nav vajadzīgas kustīgas detaļas. Visi procesi notiek gaisa kompresora klusas darbības rezultātā. Nekādi sūkņi un elektrību vadoši elementi notekūdeņu rezervuārā nav nepieciešami.

Apkope: Sistēmai ir nepieciešama minimāla apkope. Tas, galvenokārt, ir pateicoties tam, ka nepārtraukti notiek secīgi vadīti bioloģiskās attīrīšanas procesi (SBR), kas tiek vadīti ar modernu kontroles tehnoloģiju. Tādējādi vienīgā nepieciešamā apkope ir regulāra darbības pārbaude un dūņu izvākšana (aptuveni 1 reizi 6 mēnešos vai retāk).

Bioloģiskā attīrīšanas iekārtas sistēma atbilst standartam LVS-EN 125663:2005

Galerija

Mazās bioloģiskās attīrīšanas iekārtas

© 2013 KPG. All Rights Reserved.